Co im zrobiła sesja TRE®...

Magda, fryzjerka

To w jaki sposób moje ciało reagowało było dla mnie nowym, nieznanym, ciekawym doświadczeniem. Uwolnienie napięć w ciele, które we mnie siedziały dały mi lekkość i pozytywne nastawienie do życia. Moim zdaniem każdy powinien doświadczyć, poznać korzyści tej niezwykłej metody.

Marysia, katechetka

Dla mnie TRE® to pomoc w odkrywaniu siebie i swego świata emocji. Uczenie się dostrzegania skumulowanych emocji i uwalniania ich z ciała. TRE® to ogromna pomoc w walce ze stresem i napięciami. Dzięki tym ćwiczeniom mogę być bardziej świadoma siebie i tego co się we mnie dzieje.

Piotr, aktor

Dla mnie ścieżka TRE® łączy się z pewnego rodzaju wrażliwością, która pomaga sprawdzić w jakim kontakcie jestem ze sobą i z innymi. Dzięki temu mogę czuć się bardziej obecny, mniej w przytłaczających myślach i emocjach, a przez to moja energia życiowa może być bardziej skoncentrowana na czerpaniu z tu i teraz.

Paweł, elektryk

Wyciszony jestem i nawet nie przeklinam. I z Morskiego Oka jak wracaliśmy to nie mówiłam źle o innych ludziach. Cały dzień byłem miły dla wszystkich. I ręce mi się nie trzęsą.

Teresa, nauczycielka

TRE® to było takie przejście do lepszego życia. Kiedy pierwszy raz byłam na TRE®, byłam bardzo zestresowana i nie miałam energii... Dzięki TRE® "wyrzuciłam" ze swojego ciała skumulowany stres i napięcie. Czułam lekkość i pojawił mi się uśmiech na twarzy.

Krystian, strażak

TRE® mnie rozluźniło i wyciszyło. Stałem się spokojniejszy, a przez to zmieniły się moje relacje z dziećmi.